Regionalny oddział w Poznaniu

Szkolenia

Dostępne szkolenia

ZMIANY KSH i SPOSOBY NA ZABEPIECZENIE CZŁONKÓW ZARZĄDU I RAD NADZORCZYCH

Data: 27 kwietnia 2023 r.
Prowadzący: Arkadiusz Opala
Cena: 280.00

Samokształcenie - 7h w formie ON-LINE w godz. 9:30 - 14:30

Informacje dodatkowe

Warunki uczestnictwa w szkoleniach online:
 • Uczestnik szkolenia musi posiadać dostęp do komputera wyposażonego w głośniki i mikrofon oraz być podłączony do stabilnego łącza internetowego
  o minimalnej prędkości 10 MB/sek.
 • Aby  zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii lub zatrzymywania obrazu w trakcie webinaru należy wstrzymać lub zakończyć pobieranie plików z internetu i zamknąć nieużywane karty przeglądarki. Radzimy również, wyłączyć wszystkie programy, które mogą negatywnie wpływać na prędkość połączenia: Skype, torrenty i inne.
 • Sprawdź, czy Twój sprzęt działa poprawnie, oraz jaką masz prędkość łącza. W tym celu kliknij w odnośnikhttps://myownconference.pl/tester/.
 • Na dzień przed szkoleniem, uczestnik otrzyma e-mail przypominający o szkoleniu. W dalszej kolejności, 40 min. przed webinarium uczestnik otrzyma wiadomość, wraz z linkiem umożliwiającym dołączenie do sesji. (Zalecane przeglądarki Chrome lub Mozilla Firefox) 

Realizacja szkoleń ODZBR online:

 • Szkolenia prowadzone będą na platformie "my own CONFERENCE".
 • Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej (lub papierowej) zatwierdzone przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów.
 • Podstawą do uzyskania zaliczenia szkolenia jest obecność na zajęciach, aktywny udział w nich oraz przystąpienie do testu sprawdzającego poziom uzyskanej wiedzy.
 • Szkolenie odbędzie się, jeśli zbierze się grupa minimum 15 osób.
 • Zajęcia z modułu 8h realizowane będą w jednym dniu w godz. 8.30 - 15.00, moduł 16h odpowiednio 2 dni w godz. 8.30 - 15.00, zajęcia popołudniowe 2 dni w godz. 16.00 - 19.15
 • Po otrzymaniu SMS-a informującego o tym, że szkolenie się odbędzie, uczestnik zobowiązany jest do uregulowania opłaty na konto RO PIBR w Poznaniu
  nr PKO BP SA 30 1020 4027 0000 1902 0364 4127, podając w treści przelewu imię, nazwisko nr modułu oraz datę szkolenia. 
 • Zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu wysłane zostanie na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail a informacja o odbytym szkoleniu do PIBR w Warszawie.
 • W sytuacjach wyjątkowych zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu, wykładowcy bądź odwołania szkolenia.

Zapisz się na szkolenie

Dane uczestnika

Podaj imię
Podaj nazwisko
+48
Podaj poprawny adres e-mail

Adres do korespondencji

Podaj adres do korespondencji
Podaj kod pocztowy
Podaj miejscowość

Wybierz szkolenie

Administratorem danych osobowych jest Polska Izba Biegłych Rewidentów, al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa, e-mail: biuro@pibr.org.pl (zwana dalej "PIBR"). Czytaj całość Administratorem Bezpieczeństwa Informacji (od 25.05.2018 r. zwanego "Inspektorem Ochrony Danych") powołanym przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów jest Michał Sztąberek, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, adres email: iod@isecure.pl. Dane osobowe gromadzone poprzez formularz kontaktowy przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celach kontaktowych, przy czym prawnie usprawiedliwiony cel administratora danych rozumiany jest jako prawidłowa identyfikacja osoby zainteresowanej i udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane podane w tym celu   będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi, zgodnie z wnioskiem osoby zainteresowanej. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do GIODO (po wejściu w życie RODO urząd ten zmieni nazwę na "Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych"), gdy uzna, iż przetwarzanie jej/jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale niezbędny do realizacji ww. celu. Ukryj

Logo PIBR Przejdź do strony PIBR